Cпеціальні умови на продукти Creatio для всіх українських компаній

Creatio - Terrasoft Спеціальні умови на продукти

Terrasoft запускає програму підтримки українського бізнесу і пропонує спеціальні умови на свої рішення: усі клієнти з України можуть придбати ліцензії на продукти Creatio за 50% від вартості. Крім того, компанія пропонує безкоштовні навчання та сертифікацію для клієнтів і партнерів, аби зробити процес впровадження максимально зручним і швидким. З детальними умовами пропозиції знайомтеся за посиланням.

Технології Creatio забезпечують максимальний рівень свободи в автоматизації CRM, галузевих та внутрішніх процесів організації, що досягається завдяки відкритій кастомізації, no-code технологіям, а також великій кількості готових рішень для швидкого розширення платформи. Найбільші компанії в Україні й тисячі клієнтів у 100+ країнах світу реалізують бізнес-ідеї і проєкти на платформі Creatio. Щира турбота про клієнтів і партнерів — основа ДНК компанії.

У продуктову лінійку Creatio входять: 

 • Studio Creatio — відкрита no-code платформа, що дозволяє створювати власні застосунки і самостійно автоматизувати бізнеси-процеси будь-якої складності без жодного рядка коду і навичок програмування.
 • Sales Creatio — комплексна платформа для автоматизації процесів продажів будь-якого типу за допомогою no-code технологій і без обмежень у кастомізації.
 • Marketing Creatio — гнучка платформа для автоматизації маркетингових кампаній та процесів роботи з лідами за допомогою no-code технологій і без обмежень у кастомізації.
 • Service Creatio — омніканальна платформа для автоматизації внутрішнього та зовнішнього сервісу за допомогою no-code технологій і без обмежень у кастомізації.
 • Portal Creatio — потужне розширення платформи для комунікації зі співробітниками, партнерами та клієнтами.

Знайомтеся з умовами програми та обирайте продукти Creatio, що найкраще підходять для рішення задач вашого бізнесу.  

 

Довідка

Terrasoft Ukraine є вендором єдиної платформи Creatio, яка завдяки no-code технологіям забезпечує максимальний ступінь свободи в автоматизації CRM, галузевих та внутрішніх процесів організації. Найбільші компанії в Україні й тисячі клієнтів у 100+ країнах світу втілюють у життя свої ідеї та проєкти на платформі Creatio. Щира турбота про клієнтів та партнерів — основа ДНК компанії. Докладніше: www.terrasoft.ua 
Привіт! Мене звати Дмитро Гаврилов я із задоволенням допоможу з підбором CRM і впровадженням Creatio в вашу компанію!
Если вам понравилась наша статья лайкните нашу страницу и мы будем писать подобные вещи ещё

Вам понравилась наша статья? Расскажите друзьям!

Поделиться

Так же рекомендуем Вам к прочтению:

 • Новости CRM

 • Комментарии:

  Контакты


  insta: betech.crm


  welcome@btbpm.com

  Киев, Украина + Глобал